26 kwietnia 2013

Łejk ap!

niegrzeczny_100x1001Haaaaaaaaaaa! Powracamy w pięknym stylu, Jak zawsze oczywiście! Ej sen był cudowny. W naszej jaskini już niestety nie dało się więcej zimować. Od pierdziochów jest już odlot totalny, zatem pobudka. Wiosna jak zawsze przyszła i nadepnęła nam na misiową łapę, jak ja jej nienawidzę, cipa jedna! Zdarła kołderkę i kazała pisać..mi..Panu Wszechmocy, Wiedzy i Geniuszu. Noooo dobra… nie dziwię się jej. W ogóle to przyszła taka potargana jakaś, zaspana, bończuczna i z krostami na czole. Nie wiem, czy w końcu dojrzała ta Wiosna czy nie.

Sam nie wiem, co napisać. Miałem super sny. Kolorowe i całe szare, czasem całe pikselowe, jak w gierce. Śniłem też, że byłem Misiem Hipsterem. Miałem wielkie okulary, za duży sweter, laptopa z jabłkiem i nie miałem już żelki Harbio, którą noszę w dziurce w mojej szyi. Piłem też kawę…ale taką ze Starbunia i napierdalałem non stop na fejsbuniu. Naprawdę stale! Aha i byłem też artystą, wciąż malowałem, wyszarpując kawałki swojego futra…i naklejałem to na płótno. Aż się obudziłem, zjadłem tosta, wrzuciłem melatoninę i usnąłem na kolejny miesiąc. Bez kitu, bałem się, że mi odbiło i to dzieje się NAPRAWDĘ.

Mamy już posprzątany balkon, więc siedzę i piszę właśnie na otwartej przestrzeni. Jest dobrze!

Witajcie z powrotem! Mamy w planach wiele fajnych rzeczy, a na stówkę będziemy jak zawsze kreować Wam naszą rzeczywistość.

Elo!


Brak jeszcze komentarzy :(

Dodaj swoje literki ułożone w słowa a te w zdania: